Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

Naszą misją jest budowanie sieci oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, a także przeciwdziałanie marginalizacji grup zagrożonych wykluczeniem społecznym bez podziałów wiekowych,wyznaniowych, ekonomicznych i społecznych.

OVERVIEW

The site fundacjafosa.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have examined twenty pages within the web site fundacjafosa.pl and found fifteen websites interfacing with fundacjafosa.pl.

FUNDACJAFOSA.PL TRAFFIC

The site fundacjafosa.pl is seeing a fluctuation amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjafosa.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjafosa.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjafosa.pl

Witamy w Optimmed - www.optimmed.pl

Diagnostyka, leczenie, terapia i rehabilitacja pacjentów w kryzysie psychicznym. Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych. Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Do lekarza psychiatry skierowanie nie jest konieczne. Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed wraz z Partnerami realizuje projekt Gdański model deinstytucjonalizacji usług świadczonych na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi.

Koło Naukowe Empiria

Kolejne spotkanie Psychologii na ekranie. Naszą prelegentką, która poprowadzi dyskusję nawiązującą do tematyki filmu będzie dr Marlena Kossakowska.

WHAT DOES FUNDACJAFOSA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjafosa.pl Mobile Screenshot of fundacjafosa.pl Tablet Screenshot of fundacjafosa.pl

FUNDACJAFOSA.PL SERVER

We found that a lone page on fundacjafosa.pl took one thousand three hundred and five milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
213.133.97.199

We discovered that fundacjafosa.pl is employing the Apache server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Punkt Wsparcia Środowiskowego Przy Szopenie." We noticed that the web site also said " Poradnia dla Rodziców FOSA na Dolnym Mieście." It also stated " Domek nr 45 na Osiedlu Sitowie. Punkt Informacyjno Konsultacyjny PIK FOSY. Gdański Model Deinstytucjonalizacji Usług na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi."

ANALYZE MORE BUSINESSES

Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym

BEZPŁATNY program do rozliczania PIT. PZU z myślą o bezpieczeństwie. KOMPUTERY OD WĘGLOKOKS PRZEKAZANE PODOPIECZNYM. Pobyt dla matki z dzieckiem od Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym. W których rodzic pracujący w k.

Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA. Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! .

Fundacja Gdańska

Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017.

Generacja - Fundacja

Klub Młodego Wrzeszczaka to miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Od poniedziałku do piątku w godz. Nocne zwierzęta sowy i nietoperze.

Fundacja Głos Młodych Fundacja na rzecz promocji i rozwoju

Działania i inicjatywy wspierające rozwój innowacyjności. Popieranie i realizacja wszelkich inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Wyrównywanie szans grup społecznie słabszych lub upośledzonych, w tym mniejszości narodowych, imigrantów, uchodźców, osób niepełnosprawnych. Zachęcanie do rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji. Promowanie młodych artystów, wspieranie kuratorów i krytyków sztuki.